Newsy
Wesołych Świąt!

Lokalny Fundusz Pomocy Dzieciom "Kaja" życzy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt!
Lokalny Fundusz Pomocy Dzieciom Kaja - na Facebooku!

Został założony profil Funduszu w serwisie społecznościowym Facebook. Zachęcamy do "polubienia" i "udostępniania" profilu, by dowiedziała się o nim jak największa ilość osób!

Zobacz profil
Artykuł w gazecie Sejny Plus

Zupełnie niepostrzeżenie, w ciszy, bez specjalnego „halo!”, fajerwerków i udziału wysokich władz, czyli niemal konspiracyjnie odbyło się wydarzenie, które bez specjalnej przesady można nazwać NAJWAŻNIEJSZYM WYDARZENIEM SPOŁECZNYM Z CAŁEJ 450 LETNIEJ HISTORII NASZEGO MIASTA.
Wywiad w Radiu Białystok

Posłuchaj wywiadu: W Sejnach powstał Lokalny Fundusz Pomocy Dzieciom „ Kaja” - relacja Renaty Siepki.
"Dzięki niemu zalecone przez lekarza badania np. rezonansem magnetycznym, będzie można zrobić natychmiast, bez oczekiwania w długich kolejkach."
Zapraszamy do udzielania się na rzecz Funduszu

Pomóc mogą Państwo na różne sposoby. Oprócz przekazania 1% podatku na rzecz Funduszu czy wpłaty na konto Stowarzyszenia, można także pomóc: rozsyłając adres strony znajomym, udostępniając bannerki/loga na swojej stronie, pobrać plakat, udostępnić w serwisach społecznościowych, bądź też wydrukować i przekazać dalej.
Wywiad w TVP INFO Białystok (06.04.2013)

Dziś (06.04.2013) w TVP INFO Białystok, o godzinie 18.30 będzie można obejrzeć wywiad z inicjatorami Funduszu Kaja.
Fundusz ruszył! (23.03.2013)

Lokalny Fundusz Pomocy Dzieciom Kaja w miejscowości Sejny. Będzie udzielał dofinansowania do badań diagnostycznych u małych dzieci, wymagających szybkiej interwencji medycznej.
WSPIERAJĄ NAS:
stat4u Tworzenie stron www.stronki.pl